DZIENNIKARZ - moja najnowsza, dotychczas najważniejsza i najciekawsza książka

Moi drodzy, mam przyjemność zaprezentować Wam moją najnowsza, najważniejszą i najciekawszą powieść - thriller psychologiczny pt. "Dziennikarz" :D

Książka już dostępna w przedsprzedaży w promocyjnej:
Na stronie wydawcy (-30%): https://tiny.pl/tbhr3
Na Taniej Książce (-21%): https://tiny.pl/tbq2s
Opis:

Brawurowy thriller psychologiczny autora znanego pod pseudonimem Poważny Postczłowiek prowadzącego profil Lepiej nie będzie.

Eryk Prus, łódzki dziennikarz śledczy, dzieli swoje życie pomiędzy pracą, narzeczoną a niezobowiązującymi kontaktami z młodymi kobietami. Pewnego dnia naczelny wysyła go do Krakowa, aby zbadał sprawę aktorki Adeli Braun. Kobieta twierdzi, że jest prześladowana na tle seksualnym i postanawia nagłośnić sprawę w mediach.

Dziennikarza najbardziej cieszy fakt, że będzie mógł odpocząć od Łodzi i narzeczonej. Jednak sytuacja z aktorką zaczyna się komplikować. Adela kłamie. Jej opowieści nie tworzą spójnej całości. Eryk, chcąc poznać prawdę, trafia na nowy, tajemniczy trop niepowiązany z kobietą, której sprawą miał się zająć.

Kłamstwa coraz mocniej owijają się wokół szyi Eryka i wkrótce okazuje się, że jedyną osobą będącą w pułapce jest on sam.

Dodaj Dziennikarza na swoją półkę na Lubimy czytać: https://tiny.pl/t3rcm

Wydawnictwo NieZwykłe
Premiera: 22 kwietnia

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wszechmocny - fragment powieści #1

Lepiej nie będzie (11): Męczy mnie marnowanie życia